www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ (6196)

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Elvárások:
-minimum középfokú végzettség érettségivel
-angol vagy német aktív középfokú nyelvismeret
-szolgáltatás értékesítés területén szerzett 1-2 éves gyakorlat
-saját személygépkocsi
-felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, Internet)
-önálló munkavégzés
-nagy munkabírás
-kiváló kommunikációs készség
-jó szervező- és prezentációs készség

Feladatok:
-új partnerek felkutatása
-ajánlatok elkészítése
-szerződéskötés
-marketing akciókban való aktív részvétel
-ügyfélorientált munkavégzés, ügyfél elégedettség biztosítása
-szoros együttműködés a kirendeltségekkel
-a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (heti, havi jelentések elkészítése)

Juttatások:
-alapbér jutalék
-cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatás (havi 12.000 Ft)
-mobiltelefon
-a feladat elvégzéséhez szükséges irodai háttér

Munkavégzés helye:
A győri Pannon-Work irodában, valamint
oGyőr-Moson-Sopron Megye
oKomárom-Esztergom Megye
oVeszprém Megye

Cégprofil:
A Pannon-Work Zrt. 2000.-ben alakult magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Profilja: munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, diákmunka.

A fényképes Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Bővebb felvilágosítás Nyikosné Kovács Melindánál a 36 70 9426-064-es telefonszámon kapható.