www.cvonline.hu

Értékesítő – Üzletvezető helyettes

  • A hirdetés 91 napja lejárt

Multinacionálissá vált, rendkívül dinamikusan fejlődő építőipari- kereskedelmi cégcsoport,
munkatársakat keres

pozícióba Budapestre

Feladatok:

  • Az üzlet vásárlóinak kiszolgálása
  • Árajánlatkészítés személyesen és online
  • Árumozgatás helyben
  • Adminisztráció
  • Általános, az üzletben elvégzendő feladatok

Elvárások:

  • Kereskedelmi érzék
  • Dinamizmus, mobilitás, terhelhetőség
  • Komplex látásmód
  • Teljesítményorientált szemlélet, versenyszellem
  • Vevőorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Rendkívül stabil cégháttér, előrelépési lehetőség
  • Bejáratott üzlet, vevőkör, kiemelkedő marketingháttér
  • KIEMELKEDŐ FIZETÉSI konstrukció (fix+jutalék)
  • rákospalotai vagy pestszentlőrinci munkavégzés
  • SZAKMAI KÉPZÉS, BETANÍTÁS
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő