www.cvonline.hu

Értékesítő – Területi Képviselő

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Cégünk több mint 27 éve forgalmaz fogászati és fogtechnikai berendezéseket, eszközöket és anyagokat.

Célkitűzésünk az általunk képviselt gyártók maradéktalan képviselete és vevőink igényeinek kielégítése.

Termékeinkkel lefedjük a fogorvosi szakma szinte teljes anyag-, eszköz- és berendezés igényét.

Ügyfélkörünk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Budapesti illetve országos látogatás
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Rendelésfelvétel és ügyletkövetés
  • Új partnerek felkutatása
  • Riportozás az értékesítési vezetőnek

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete
  • Egészségügy, ezen belül fogászati területen szerzett tapasztalat
  • Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy 27 éve sikeresen működő cégnél
  • Szakmai fejlődési-előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, jelentkezéséhez csatolja fényképes szakmai önéletrajzát (jövedelemelvárása megjelölésével), valamint motivációs levelét.

Jelentkezését kérjük, küldje el a lenti e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő