Értékesítő – Pénzügyi Tanácsadó Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Értékesítő – Pénzügyi Tanácsadó

Feladatok:

-          Pénzügyi termékek értékesítése (faktoring, követeléskezelés, követelésvásárlás, vállalkozói hitel, egyéb pénzügyi termékek)

-          Kockázatelemzés

-          Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása

-          Pénzügyi termékek fejlesztése

Elvárások:

-          közgazdász végzettség

-          vállalkozásfinanszírozási területen szerzett tapasztalat

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          határozott, dinamikus személyiség

-          csapatjátékos

-          jó kapcsolatteremtő képesség

-          kreativitás, kitartás

Előny:

-          angol nyelvismeret

-          erkölcsi bizonyítvány

-          KKV területű kapcsolatrendszer

Egyéb:

-          kötetlen munkaidő

-          munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye és vonzáskörzete

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő