www.cvonline.hu

Értékesítő – Pénzügyi Tanácsadó Budapestre

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Értékesítő – Pénzügyi Tanácsadó

Feladatok:

-          Pénzügyi termékek értékesítése (faktoring, követeléskezelés, követelésvásárlás, vállalkozói hitel, egyéb pénzügyi termékek)

-          Kockázatelemzés

-          Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása

-          Pénzügyi termékek fejlesztése

Elvárások:

-          felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/gazdasági végzettség

-          minimum 2 év vállalkozásfinanszírozási és/vagy faktoring területen szerzett tapasztalat

-          erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

-          határozott, dinamikus személyiség

-          csapatjátékos

-          jó kapcsolatteremtő képesség

-          kreativitás, kitartás

Előny:

-          angol nyelvismeret

-          erkölcsi bizonyítvány

-          KKV területű kapcsolatrendszer

Egyéb:

-          kötetlen munkaidő

-          munkavégzés helye: Budapest

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol