www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ – MŰSZAKI TERÜLET

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1103186
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Van tapasztalata kereskedelmi területen?

Szeretne részt venni egy új üzlet kialakításában?

MEGBÍZÓNK:
Jelentős múltra visszatekintő műszaki cikkek kereskedelmével foglalkozó vállalat. Jellemző rá a családias hangulat és a vevőközpontúság. Magas szakértelmüknek és folyamatos bővülésüknek köszönhetően a nemzetközi piacon is jelen vannak, illetve Magyarországon is folyamatosan új üzletek megnyitására törekednek.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Magas szakértelemmel rendelkező csapat
  • Magyar tulajdonú vállalat
  • Családias, emberközpontú légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Havi munkaidőkeret. H-P -10:00-19:00, SZ-V – 10:00-16:00

FELADATAID LESZNEK:

  • Megismeri az általa eladott termékek tulajdonságait, felhasználási lehetőségeit a vevők kiszolgálását hitelesen és udvariasan végzi
  • Biztosítja az optimális készletelérhetőséget az eladótérben
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó általános áruházi szabályokat és előírásokat, valamint az osztályt érintő speciális munkafolyamatok szabályait
  • Rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezetet tart fenn
  • Főbb feladatok: áruátvétel, árufeltöltés, boltkép tartása, értékesítés, helyettesítés, vagyonvédelem

ÖNT KERESSÜK HA:

  • Középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Műszaki termékek ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Vevőközpontú szemlélet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tököl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését. kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya