www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 814572
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

A 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű ügyfelünk részére keresünk tapasztalat, kapcsolati rendszerrel rendelkező mérnök értékesítőt. A cég csoport, ami az IT szektor kiemelt jelentőséggel bíró területeire szakosodott cégeket foglal magába, régóta kiegyensúlyozott stabil szereplője a piacnak. Tevékenysége széles skálát ölel fel: a hardver és szoftver disztribúciótól a számítógép összeszerelésen át a különböző szolgáltatásokig.

Értékesítő – Kis- és középvállalati kommunikációs megoldások (videó konferencia) (E-H04)

Feladat:

  • Kommunikációs megoldások és szolgáltatások értékesítése kis- és középvállalatok számára (Videokonferencia)
  • Végfelhasználói adatbázis építése, ügyfelek megkeresése
  • Hosszú távú kapcsolattartás végfelhasználói döntéshozókkal
  • Együttműködés a presales- és projekt-menedzsmenttel, minősített partnerekkel
  • Részvétel gyártói értékesítői oktatásokon, vizsgakövetelmények teljesítése
  • Új vevők megszerzése

Elvárások

  • Gazdasági és/vagy informatikai tanulmányok (vagy ilyen területen mély ismeret)
  • Termékmenedzseri vagy értékesítési gyakorlat, kereskedői véna
  • Kommunikatív, karizmatikus személyiség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Végfelhasználói kapcsolatrendszer
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék)
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar nyelvű, Word formátumú önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Consultant (Industrial Lighting)

Randstad Hungary Kft.

Are you an Architect or an Interior Designer?Do...
Budapest

Finnish speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator