www.cvonline.hu

Értékesítő – Eladó (Kaposvár)

  • Company_icon Glória Trade Kft
  • Location_icon Kaposvár, Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Multinacionálissá vált, rendkívül dinamikusan fejlődő építőipari- kereskedelmi cégcsoport,
munkatársakat keres

Értékesítő – Eladó

pozícióba Kaposvárra

Feladatok:

  • Az üzlet vásárlóinak kiszolgálása
  • Árajánlatkészítés személyesen és online
  • Árumozgatás helyben
  • Adminisztráció
  • Általános, az üzletben elvégzendő feladatok

Elvárások:

  • Kereskedelmi érzék
  • Dinamizmus, mobilitás, terhelhetőség
  • Komplex látásmód
  • Teljesítményorientált szemlélet, versenyszellem
  • Vevőorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Rendkívül stabil cégháttér, előrelépési lehetőség
  • Bejáratott üzlet, vevőkör, kiemelkedő marketingháttér
  • KIEMELKEDŐ FIZETÉSI konstrukció (fix+jutalék)
  • Kaposvári munkavégzés
  • SZAKMAI KÉPZÉS, BETANÍTÁS

Jelentkezés, érdeklődés:  Koncz Ferenc területi vezetőnél a lenti e-mail címen.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű