www.cvonline.hu

Értékesítést támogató

  • A hirdetés 720 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Értékesítést támogató kollégát

angol és spanyol nyelvtudással Fótra

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • felsőfokú angol és spanyol nyelvtudás
  • értékesítési  szektorban eltöltött gyakorlat előny
  • jó kommunikációs készség, gyorsaság, nyitott személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek , ERP (Oracle) ismeretek

Feladatok:

  • árajánlatok feldolgozása, rögzítése
  • back-office jellegű feladatok ellátása
  • erős együttműködés, koordináció az értékesítő kollégákkal

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben
  • Munkavégzés helye: Fót
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Fót
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Spanyol, Angol