Értékesítést támogató specialista (angol+német/olasz nyelven)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.30.
Hirdetés azonosító: 980617
lejárt

Értékesítést támogató specialista pozíció betöltésére keresünk multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk számára megbízható munkavállalót budapesti irodaházába.
Partnerünk a szórakoztató elektronikai termékek piacán vezető szerepet tölt be. Megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra, csapatbővítés szempontjából, értékesítést támogató specialistát.
Megbízónk versenyképes fizetésen felül modern munkakörnyezetet, előrelépési lehetőséget és támogató vezetőséget kínál a jelentkezők számára.

Az értékesítést támogató specialista legfontosabb feladatai:

• Európai piac üzletkötőinek támogatása
• Megrendelői aktivitások kezelése, valamint koordinálása
• Vevőkkel és megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Határidőre történő szállítások felügyelete
• Megrendelések regisztrálása SAP rendszer segítségével

Legfontosabb elvárások az értékesítést támogató specialistával szemben:

• Hasonló munkakörben, esetleg ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás, valamint felsőfokú német/olasz nyelvtudás
• SAP ismeret előny
• Jó problémamegoldó és szervezési készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest