www.cvonline.hu

Értékesítést támogató (presales) mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.04.14.
Hirdetés azonosító: 901242

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk PLM portfóliójának értékesítésének műszaki támogatására Presales mérnököt keresünk jármű- és gépipar, illetve berendezésgyártás területére.

Feladatok:

CAD/CAM/CAE/PLM megoldásokhoz kapcsolható értékesítés műszaki támogatása
A cég meglévő ügyfeleinél tervezési folyamat megismerése, új, kiegészítő termékek iránti érdeklődés felkeltése
A termékekhez kapcsolható új ügyfeleknél szakmai egyeztetés, és az értékesítéssel egyeztetett termékkör pozicionálása
Ajánlatok szakmai részének elkészítése és bemutatása, előadások tartása
A felelősségi körébe tartozó CAD/CAM/CAE/PLM megoldásokhoz, kijelölt szakterületekhez kapcsolódó tudásának folyamatos fejlesztése
A kijelölt szakterületekhez kapcsolódó oktatások megtartása
A CAD/CAM/CAE/PLM megoldás értékesítéséhez kapcsolódó marketing akciók (rendezvény, prezentáció, webinár, cikk, honlap) szakmai támogatása

Elvárások:

Legalább 2 év tapasztalat a tevékenységi területen (jármű- és gépipar ill. ipari berendezés gyártás) szerzett CAD/CAM/CAE/PLM szakmai tapasztalat (CATIA előny)
Az adott iparág fejlesztési/gyártási/ támogatási területeinek ismerete
Felsőfokú végzettség (minimum BSc, gépész-, villamos-, közlekedés-, terméktervező mérnök – CAD/CAM szakirány előny)
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
Rugalmas, kreatív, dinamikus egyéniség
Önálló munkavégzésre való képesség
MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Amit kínálunk:

Versenyképes kompenzációs csomag
Folyamatos szakmai fejlődés, közvetlen tanulás a világ vezető CAD/CAM/CAE/PLM gyártójának képviselőitől
Karrierépítési lehetőség egy stabil hátterű, dinamikusan növő cégnél, fiatal, motivált, támogató csapatban
Változatos, kihívásokkal teli feladatok
Hosszú távú, biztos, kiszámítható munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a