www.cvonline.hu

Értékesítést támogató (presales) mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.04.14.
Hirdetés azonosító: 901242

Ügyfelünk PLM portfóliójának értékesítésének műszaki támogatására Presales mérnököt keresünk jármű- és gépipar, illetve berendezésgyártás területére.

Feladatok:

CAD/CAM/CAE/PLM megoldásokhoz kapcsolható értékesítés műszaki támogatása
A cég meglévő ügyfeleinél tervezési folyamat megismerése, új, kiegészítő termékek iránti érdeklődés felkeltése
A termékekhez kapcsolható új ügyfeleknél szakmai egyeztetés, és az értékesítéssel egyeztetett termékkör pozicionálása
Ajánlatok szakmai részének elkészítése és bemutatása, előadások tartása
A felelősségi körébe tartozó CAD/CAM/CAE/PLM megoldásokhoz, kijelölt szakterületekhez kapcsolódó tudásának folyamatos fejlesztése
A kijelölt szakterületekhez kapcsolódó oktatások megtartása
A CAD/CAM/CAE/PLM megoldás értékesítéséhez kapcsolódó marketing akciók (rendezvény, prezentáció, webinár, cikk, honlap) szakmai támogatása

Elvárások:

Legalább 2 év tapasztalat a tevékenységi területen (jármű- és gépipar ill. ipari berendezés gyártás) szerzett CAD/CAM/CAE/PLM szakmai tapasztalat (CATIA előny)
Az adott iparág fejlesztési/gyártási/ támogatási területeinek ismerete
Felsőfokú végzettség (minimum BSc, gépész-, villamos-, közlekedés-, terméktervező mérnök – CAD/CAM szakirány előny)
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
Rugalmas, kreatív, dinamikus egyéniség
Önálló munkavégzésre való képesség
MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Amit kínálunk:

Versenyképes kompenzációs csomag
Folyamatos szakmai fejlődés, közvetlen tanulás a világ vezető CAD/CAM/CAE/PLM gyártójának képviselőitől
Karrierépítési lehetőség egy stabil hátterű, dinamikusan növő cégnél, fiatal, motivált, támogató csapatban
Változatos, kihívásokkal teli feladatok
Hosszú távú, biztos, kiszámítható munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a