www.cvonline.hu

Értékesítést támogató munkatárs JO-1411-297081

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Multinacionális logisztikai vállalat munkatársat keres a következő pozícióba:

Értékesítést támogató munkatárs

Feladatok:

  • CRM adatbázis folyamatos szerkesztése, változások nyomon követése
  • Szerződések kivitelezésének riport alapján történő nyomon követése, ellenőrzése.
  • Szükség esetén információ gyűjtése társosztályoktól.
  • Piackutatások készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, alvállalkozókkal
  • Az értékesítők teljes körű támogatása
  • Sales meetingek előkészítése, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok, műszaki vagy közgazdasági területen
  • Sales support, értékesítés támogatás területén szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen, valamint egy másik európai nyelv felsőfokú ismerete kimondott előnynek számít
  • MS Office átlagon felüli ismerete (különösen az Excel fontos),
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, önállóság, precizitás
  • Analitikus gondolkodásmód (folyamatok megértése, megfelelő módon alkalmazása).

Amit ajánlunk:

  • Professzionális, nemzetközi munkakörnyezet
  • Motivált, folyamatosan fejlődő csapat
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Pozíció területe(i):

Munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol