Nemzetközi, gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Értékesítést támogató munkatárs

(HF 11-7702)

pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelektől beérkező megrendelések feldolgozása, kezelése,
  • Gyártókkal történő egyeztetés, rendelések leadása, rendelések követése,
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás (tájékoztatás, kérdések megválaszolása),
  • Áruérkeztetés, szállítólevelek – és számlák kezelése,
  • Áruszállítások szervezése, raktárkészlet figyelése, negyedéves leltározás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvismeret (írásban és olvasásban),
  • Műszaki affinitás.

Amit kínálunk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7702"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda