www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (BACK OFFICE)

  • A hirdetés 1193 napja lejárt

Az AEG PS GmbH. kizárólagos magyarországi képviselete a megnövekedett megbízások kiszolgálására és az ügyfélkör bővítéséhez az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

 Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Feladatok:

  • értékesítő mérnök kollégák munkájának támogatása,
  • műszaki egyeztetés a megrendelőkkel,
  • műszaki megoldások kidolgozása,
  • árajánlatok készítése,
  • projektek értékesítési folyamatának nyomon követése,
  • a projektek egyéb adminisztrációs feladatainak ellátása.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs képesség
  • precizitás, pontosság

Előny:

  • Erősáramú területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Profi betanítási rendszer és továbbképzések
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információk:

Olyan villamosmérnök végzettségű pályázók jelentkezését várjuk, akik elhivatottak a szakmájuk iránt és szeretnének egy fiatalos, lendületes munkahelyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő