www.cvonline.hu
Értékesítést támogató mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.27.
Hirdetés azonosító: 923792
lejárt

Mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A vállalat ügyfeleinek tervezési folyamatának megismerése, új, kiegészítő termékek iránti érdeklődés felkeltése
  • A vállalat termékeihez kapcsolódó új ügyfeleknél szakmai egyeztetés, és az értékesítéssel egyeztetett termékkör pozicionálása
  • Ajánlatok szakmai részének elkészítése és bemutatása, előadások, szakmai prezentációk tartása
  • A kijelölt szakterületekhez kapcsolódó oktatások megtartása
  • Az értékesítéséhez kapcsolódó marketing akciók (rendezvény, prezentáció, webinár, cikk, honlap) szakmai támogatása

Elvárások:

  • Minimum 2 év NYÁK-tervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kiváló közösség
  • Folyamatosan bővülő vállalat
  • Új üzletág kiépítésének lehetősége
  • Lehetőség önálló munkavégzésre

Jelen hirdetөsre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.