www.cvonline.hu

Értékesítést támogató mérnök SZ12

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Székesfehérvári autóipari prémium termékeket gyártó cég megbízásából keresünk Értékesítést támogató mérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: étm
Kategória:
 Mérnök - Gyártás
Szükséges nyelvtudás:
 Angol - középfok
Munkavégzés helye:
 Fejér megye

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás írásban és telefonon a külföldi értékesítési csapattal;
  • Vevői kérések összegzése, ez alapján specifikáció elkészítése;
  • Az igények alapján előzetes terv készítése a többi terület tervezőivel együttműködve;
  • A tervek módosítása a sales-es visszajelzések alapján.

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma;
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban (második nyelv francia/német előny);
  • Min. 3 év tapasztalat hasonló területen;
  • AutoCad tervező szoftver ismerete;
  • Képesség nagy mennyiségű információ kezelésére, rendszerezésére;
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő