www.cvonline.hu

Értékesítést támogató mérnök (Sz11étm)

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Értékesítést támogató mérnök

Sz11étm

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Értékesítést támogató mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • alkatrész és szelep szerelvény rövid határidős igényeinek kezelése;
  • megoldáskeresés rövid határidős szállítási igényekhez;
  • a vevőktől és kereskedelmi irodáktól érkező technikai specifikációk értelmezése és feldolgozása;
  • kapcsolattartás kereskedelmi irodákkal, gyárakkal, beszállítókkal;
  • alternatív megoldások keresése szükség esetén;
  • a beérkező vevői rendelések műszaki előkészítése;
  • az ajánlatokhoz és megrendelésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
  • feladatok elvégzése a meghatározott minőségügyi és kereskedelmi szabályozások és folyamatok alapján.
Tapasztalat:
  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • vevőközpontú gondolkodás;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • magas stressztűrő képesség;
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó-képesség;
  • jó csapatjátékos.

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol