www.cvonline.hu

Értékesítést támogató mérnök (presales)

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Jármű- és gépipari, illetve ipari berendezés gyártás területére keresünk több éves CAD/CAM tapasztalattal és tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkező

munkatársat.

Partnerünk a hazai CAD/CAM/CAE piac meghatározó alakja, teljeskörű szolgáltatásokat nyújtanak a tervezéstől és egyéb mérnöki szolgáltatásoktól kezdve a szoftvefejlesztésig és oktatásig.

Jelenleg 30 fős csapatukba keressük az új munkatársat, akinek a feladata a vállalat potfóliójának értékesítésének támogatása a jármű- és gépipar, illetve ipari berendezés gyártás területén, a tulajdonosi árbevétel és fedezetcélok elérése érdekében.

Feladatok:

  • PLM megoldásokhoz kapcsolható értékesítési támogatása,
  • a cég meglévő ügyfeleinél tervezési folyamat megismerése, új, kiegészítő termékek iránti érdeklődés felkeltése,
  • a termékekhez kapcsolható új ügyfeleknél szakmai egyeztetés, és az értékesítéssel egyeztetett termékkör pozicionálása,
  • ajánlatok szakmai részének elkészítése és bemutatása, előadások tartása,
  • a felelősségi körébe tartozó PLM megoldásokhoz, kijelölt szakterületekhez kapcsolódó tudásának folyamatos fejlesztése,,
  • a kijelölt szakterületekhez kapcsolódó oktatások megtartása,
  • a PLM megoldás értékesítéséhez kapcsolódó marketing akciók (rendezvény, prezentáció, webinár, cikk, honlap) szakmai támogatása,
  • aktív visszacsatolás és ötletek a fejlesztés irányát illetően,
  • közvetlen riport és beszámolási kötelezettség,
  • a munkakörrel kapcsolatos adminisztrációért felelős (CRM ben nyomon követés), folyamatos dokumentálás,
  • a marketing csapattal való szoros együttműködés és kapcsolattartás a cégen belül más osztályokkal,
  • az ügyfélelégedettség növelése, folyamatos kommunikáció telefonon és email-ben ügyfelekkel, beszállítókkal és a nemzetközi kollégákkal.

Elvárások:

  • Legalább 2 év a tevékenységi területen szerzett CAD/CAM szakmai tapasztalat (CATIA előny),
  • az adott iparág fejlesztési, gyártási, támogatási területeinek ismerete,
  • felsőfokú végzettség (BSc minimum, gépész-, villamos-, közlekedés-, terméktervezőmérnök CAD/CAM szakirány előny),
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny),
  • ügyfélközpontú és csapatjátékos gondolkodás,
  • empátia és megbízhatóság, fejlett kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
  • rugalmas, kreatív, dinamikus egyéniség, fejlett szervező és problémaelemző és megoldó készség,
  • önálló munkavégzésre való képesség, elhivatott, kitartó személyiség,
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint).

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő