Nemzetközi, szoftver értékesítéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Értékesítést támogató mérnök

(HF 11-7526)

pozícióba.

 Feladatok

  • A cég által fejlesztett szoftverek bemutatása a jövőbeni ügyfelek részére,
  • Külföldi távközlési vállalatokkal való szoros együttműködés,
  • Értékesítők munkájának támogatása,
  • Tenderek műszaki fejezeteinek támogatása,
  • Ajánlatok készítésében való aktív részvétel,
  • Termékleírások készítése és karbantartása.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki, informatikai vagy távközlési mérnöki végzettség,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Távközlési átviteltechnikai technológiák ismerete
  • Hasonló területen szerzett minimum egy éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör,
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7526"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése