www.cvonline.hu

Értékesítést támogató koordinátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 805839
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy partnercégünkhöz keresünk értékesítést támogató koordinátort.

Feladatok:

  • Járműértékesítők munkájának koordinálása és értékelése, illetve asszisztencia nyújtása
  • Az értékesítők hideghívásainak előkészítése, direkt sales feladatok
  • Ügyféladatbázisok kezelése, új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelek telefonos és direkt marketinges megkeresése
  • Személyes találkozók megszervezése
  • Értékesítők napi feladattervének összeállítása, feladatok elvégzésének nyomon követése
  • Napi riportok készítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben töltött tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office teljes körű ismerete
  • CRM adatbázis-kezelési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precizitás, pontosság
  • "B" kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Telesales-es tapasztalat