www.cvonline.hu

Értékesítést támogató csoportvezető

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

Nemzetközi, mezőgazdasági szektorban tevékenykedő partnerem regionális csapatába keresek középvezető munkatársat, Értékesítést támogató csoportvezető pozícióba.

Feladatok:

- kapcsolattartás a disztribútorokkal, a beérkező technikai problémák kezelése, technikusok allokálása a megfelelő országból

- a mostani - nem feltétlen gazdaságos - struktúra újbóli felépítése, költséghatékony működtetése

- a 4-5 fős technikai (field sales) csapat virtuális, időnként személyes menedzselése

- rendszeres partnerlátogatás a régióban

- budget kezelés, folyamatoptimalizálás

- teljesítményértékelésekben, tréningek és prezentációk elkészítésében való aktív részvétel

- technikai segítségnyújtás biztosítás a field service csapat koordinálásával és fejlesztésével

Elvárások:

- műszaki felsőfokú végzettség, ideálisan gépész, agrár, építőipar szaktudással

- 3+ év csoportvezetői tapasztalat, virtuális problémakezelés és koordináció

- technikai támogatásban szerzett tapasztalat, kiváló ügyfélkezelési - és problémamegoldó készség

- utazási hajlandóság

- folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- érdekes, kihívásokkal teli feladatkör egy regionálisan bővülő vállalatnál

- stratégiai feladatok, fejlődési lehetőség

- utazás

- vonzó csomag