www.cvonline.hu

Értékesítést támogató asszisztens

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1026304
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A magyar tulajdonban lévő Get Work Trend Kft. nagy múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő munkaerő közvetítéssel és munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó vállalat.

Az elért szakmai sikerek hátterében jól képzett szakembereink állnak, akik az ügyféligények rugalmas követésével magas színvonalú és hatékony munkavégzésre törekednek.

Szolgáltatásértékesítéssel foglalkozó Partnerünk megbízásából keresnünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Értékesítés támogató asszisztens

A leendő munkatárs feladatai:

  • Lehetséges ügyfelek adatbázisból történő felkutatása és megszólítása;
  • Szolgáltatások bemutatása és az érdeklődés felkeltése;
  • Tárgyalási időpontok egyeztetése az értékesítők számára;
  • Értékesítő kollégákkal kapcsolattartás, időbeosztásuk nyomon követése, kezelése;
  • Kimutatások készítése és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Rendezvények adminisztratív támogatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Telefonos szolgáltatás értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat;
  • Közép- és felsővezetők megszólításában illetve a velük való kapcsolattartásban szerzett jártasság!
  • Minimum középfokú végzettség érettségivel;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Határozottság és kreativitás;
  • Céltudatos, kitartó, eredményorientált személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;

Előny:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fix bérezés;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Folyamatos képzések;
  • Szakmai kihívások.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya