www.cvonline.hu

Gépipari gyártással foglalkozó gyártó partnerünk részére

keresünk

 ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

 (HF 10-6863)

 munkatársat.

Feladatai

  • Egyedi gyártásra érkező megrendelésekre árajánlatok készítése, szerződéskötés,
  • Tárgyalások, projektek lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnerekkel,
  • Műszaki tanácsadás,
  • A teljes értékesítési és gyártási folyamat nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnöki),
  • Aktív idegen nyelv tudás (ANGOL vagy FRANCIA vagy NÉMET),
  • Termelő cégnél, műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges mobiltelefon

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest megye,
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „HF 10-6863”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu