www.cvonline.hu

Értékesítési/üzletfejlesztési specialista

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Az ECE Projektmanagement Budapest Kft ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó német tulajdonú vállalat. Portfóliónkba Magyarországon az ÁRKÁD bevásárlóközpontok tartoznak.  Csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az ÁRKÁD bevásárlóközpontok reklámfelületeinek bérbeadása
  • Promóciós ügynökségek megkeresése, tárgyalások lefolytatása, szerződéskötés
  • Promóciós és mall bérbeadási tevékenységek koordinációja, ellenőrzése
  • Szerződések kezelése, rendszerezése, adatbázis karbantartása
  • Folyamatos angol és/vagy német nyelvű kapcsolattartás a vezetőkkel, feléjük riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi/gazdasági területen szerzett előny)
  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • min. 3 év értékesítésben, üzletszerzésben, fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

  • A piacon jól ismert brand
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fix jövedelem + kiemelkedő bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, vidéki utazásokkal

Jelentekezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol