www.cvonline.hu
Értékesítési/kereskedelmi asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.05.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 1049840
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Japán tulajdonú, ipari automatizálás területén tevékenykedő Partnerünk számára keresünk ÉRTÉKESÍTÉSI/KERESKEDELMI ASSZISZTENS pozícióba új munkatársat az alábbi főbb feladatok ellátására:

- Az mérnök-értékesítő kolléga munkájának támogatása
- Kapcsolattartás a viszonteladókkal, partnerekkel
- Részvétel az értékesítési stratégia megvalósításában
- Értékesítéshez kapcsolódó dokumentumok megírása
- Értékesítési adatok elemzése, jelentések összeállítása
- Marketing feladatok koordinálása a marketinges kolléganõvel
- Értékesítési akciótervek megvalósítása

Követelmények
- Legalább 2 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben
- Felsõfokú végzettség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Kiváló kapcsolatteremtõ és kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, következetesség
- Proaktív, önálló, célorientált személyiség
- Kiemelkedõ problémamegoldó készség

Amit Partnerünk kínál:
- Hosszú távú álláslehetőség egy stabil, nemzetközi vállalatnál
- Támogató, lendületes csapat
- Változatos feladatok
- Kiemelkedő juttatási csomag