www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 999367

pozícióba
Feladatok:
  • értékesítési részleg irányítása és működésének megszervezése
  • koordináció kidolgozása a tulajdonosi elvárásoknak megfelelően
  • értékesítési terv készítése
  • célpiacok kiválasztása
  • új ügyfelek szerzése (tárgyalás)
  • kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a kiemelt ügyfelekkel
  • meglévő ügyfelek ápolása, ügybekérés
  • a napi munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció
  • termékfejlesztés
  • sales kollégák felügyelete, irányítása, fejlesztése
  • telemarketinges kollégák felügyelete, irányítása, fejlesztése
  • telemarketing csapat munkájával kapcsolatos riportok elkészítése
  • telemarketing csapat QC ellenőrzése
  • kiválasztásban való részvétel
  • dm levelek készítése, kiküldése, lekövetése
  • bejövő ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)

Elvárások:
  • értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • vezetői és tárgyalási készségek
  • felsőfokú végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (teszteljük)
  • sikerorientált, határozott, dinamikus személyiség
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • vezetői tapasztalat

Juttatások:
  • versenyképes jövedelem
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • stabil vállalati háttér, dinamikusan bővülő cég
  • frekventált, modern munkakörnyezet jó megközelíthetőséggel

Előnyök:
  • kereskedelmi végzettség

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest