www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 588 napja lejárt

Könnyűbeton Innovációs Kft.

Nógrád megyei központú cég keres

munkatársat

Feladat:

  • Forradalmian új építőipari termékcsalád bevezetéséhez, értékesítéséhez szükséges értékesítési csapat megszervezése, vezetése, koordinálása, kontrollálása.
  • Értékesítési csapat megszervezése, felállítása
  • Új vevőkapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • Felelős a rá bízott értékesítési területért és az értékesítők számára előírt forgalmi tervek teljesítéséért
  • Eredményes üzleti tárgyalások lebonyolítása, partnerkapcsolataink bővítése

Elvárás:

  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvismeret
  • Kereskedelmi és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Műszaki kereskedelmi területen szerzett min. 3 éves értékesítési vezetői tapasztalat
  • Építőipari ügyfélkör ismerete
  • Területi képviselők, értékesítők koordinálása
  • Eredmény és vevőorientáltság
  • Kiváló kapcsolatteremtő, szervező, motiváló képesség
  • Nagyfokú mobilitás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • szigetelő piacon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok:
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Alap fizetés és magas jutalék

Munkavégzés helye:

  • Változó helyű távmunka

Munkavégzés helye főként Bátonyterenye de esetenként (ha a munka úgy kívánja) országos.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan