www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Saját csapatunkba, budapesti irodánkba keresünk munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok

  • A cégcsoport értékesítési stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
  • Új ügyfelek, partnerek felkutatása, új értékesítési csatornák kiépítése és működtetése
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Partneradatbázis kiépítése, naprakészen tartása
  • Az értékesítési csapat vezetése, kollégák szakmai segítése, támogatása
  • Értékesítési tárgyalások, prezentációk szervezése és vezetése
  • Pályázati anyagok, árajánlatok készítése, utánkövetése, konkurenciafigyelés;
  • Folyamatosan megújuló és fejlődő szolgáltatások számára új piaci szegmensek kiaknázása
  • Üzleti tervek készítése és megvalósítása, beszámolási kötelezettség a tulajdonosi kör felé

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves vezetői, értékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt aktív kapcsolati háló, jó kapcsolatépítési képesség
  • Önálló vezetői munkavégzési alkalmasság, pro-aktív hozzáállás
  • Magas fokú készség az együttműködésre és a csapatmunkára
  • Utazási hajlandóság, érdekérvényesítési képesség
  • Nagyfokú precizitás, alaposság, pontosság, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Outlook, Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Könnyű parkolás és jó tömegközlekedés a munkahelyre

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi email címünkre, a tárgy: JOB-58-226. Tárgy nélkül nem érkezik meg hozzánk a jelentkezése! Vagy látogasson el a következő Link megjelenítése" target="_blank">linkre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol