www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Cégünk egy stabilan fejlődő nemzetközi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata. Portfóliónk alapját a minőségi italok, külföldi és hazai borok és sörök képezik. Budapesti csapatunkba keresünk:

munkatársat

Feladatok:

  • A hatáskörébe tartozó területi képviselők munkájának támogatása, operatív irányítása és ellenőrzése,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kidolgozása,
  • Kiemelt partnerekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • Üzletfejlesztés, új partnerek felkutatása,
  • A nemzetközi láncok központjainak kezelése,
  • Az értékesítési stratégia kidolgozása, tervek teljesítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Értékesítési területen (preferáltan FMCG vonalon) szerzett 3-5 éves munkatapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat minimum 3 fős csapat irányításában,
  • Német vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör betöltése,
  • Személygépkocsi (magán használatra is) + laptop+ telefon biztosítása,
  • Fiatalos csapat,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Fix fizetés + bónusz,
  • Stabil, nemzetközi háttér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő