www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 732 napja lejárt

A Rosenberg Hungária Lég-, és Klímatecnikai Kft. munkatársat keres Tokodaltárón történő munkavégzésre

Munkakörbe

Feladatok

  • A belföldi és külföldi értékesítés operatív vezetése, belső folyamatok összehangolása és koordinálása.
  • Munkafolyamatok ellenőrzése
  • Aktív részvétel az értékesítésben, kapcsolattartás a belföldi külföldi ügyfelekkel
  • Értékesítési célok megvalósítása, ütemtervek betartása
  • Piacelemzés, árelemzés, konkurencia analízis
  • Egyéb piaci igények egyeztetése a cégvezetéssel
  • Új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel, partnerekkel

Elvárások

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • Angol/német nyelv kommunikációs szintű ismerete, napi szintű alkalmazása
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat értékesítési vezetőként
  • Eredményorientált szemlélet
  • Vezetői kvalitások megléte
  • Határozottság, proaktivitás
  • B-kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Közgazdász végzettség
  • Aktív, releváns piacismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Stabil vállalati háttér
  • A teljesítmény elismerése
Helyek Pest
Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol