www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Jelenleg is csapatot irányítasz?

Megvan a szakmai tudásod, de nincs lehetőséged szakmailag előre lépni?

Nálunk mindezt megteheted, gyere és folytasd velünk együtt!

 ÚJ NÉV, ÚJ LENDÜLET, ÚJ IRÁNY AZ INGATLANPIACON

A SMART INGATLANHÁLÓZAT 2015-ben nagyobb sebességre kapcsol az ingatlanértékesítés területén!

 A Smart Ingatlan Hálózat meghatározó szerepet kíván betölteni az ingatlanpiacon. Gyere, és dolgozz Velünk a Smart Ingatlan Belvárosi irodáiban! 2015 tavaszán megnyíló irodáinkba keresünk 3 irodai értékesítési vezetőt!

Amennyiben Te már jelenleg is az ingatlanpiacon dolgozol vezetőként és váltanál, akkor díjmentes átképzéssel tovább folytathatod az eddigi tevékenységedet.

Elvárások:

  • Munkakörhöz megfelelő megjelenés
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Ingatlanpiaci tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott, talpraesett fellépés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Ingatlanpiacon eltöltött minimum 3 éves tapasztalat
  • Jogosítvány és autó

Mi az értékesítési vezető feladata?

  • Ingatlanértékesítők teljesítmény irányítása,
  • Motiválás,
  • Értékesítők toborzása, kiválasztása,
  • Értékesítők betanítása, szakmai és teljesítmény irányítása,
  • Ingatlanok eladásának, bérbeadásának támogatása,
  • Az eladó és a vevő igényeinek összehangolása úgy, hogy mindketten boldogan és elégedetten távozzanak.

Mit kínálunk?

  • Stabil cégprofil és tulajdonosi háttér
  • Vezetői karrierrendszer
  • Oktatási rendszer
  • Kipróbált és bevált értékesítési profil
  • Marketing hozzájárulás
  • Szakmai támogatást
  • Együttműködés más hálózatokkal és irodákkal

TANULJ A LEGJOBBAKTÓL, GYERE A LEGÚJABBAKHOZ!

Várom pályázatodat, melynek feltétele fényképes önéletrajz és motívációs levél, az alábbi email címre.

Kérem a tárgymezőbe feltüntetni “TANULJ A LEGJOBBAKTÓL, GYERE  LEGÚJABBHOZ”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő