www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 931379
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó céghez keresünk kollégát értékesítési vezető munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A Társaság Alapszabályában, Üzletpolitikájában, Üzletszabályzatában és Általános Szerződési Feltételeiben, a Szervezeti és Működési Szabályzatában és egyéb utasításaiban meghatározottak szerint a cég üzleti értékesítési tevékenységének koordinálása és irányítása
  • Az Üzleti Igazgatóság szervezetébe tartozó dolgozók irányítása, vezetői ellenőrzése.
  • Kialakítja, illetve folyamatosan továbbfejleszti a Társaság működésére vonatkozó szabályzatokat és azok rendjét.
  • Az Üzleti Igazgatóság feladatkörébe tartozó munkafolyamatok tekintetében biztosítja a munkafolyamatokba épített ellenőrzést.
  • Javaslatot tesz az egyes munkafolyamatok - szükség szerinti - belső ellenőrzésére.
  • Szervezi és irányítja az Üzleti Igazgatóságot érintő feladatok ellátását, biztosítja a munkavégzés feltételeit.
  • Meghatározza az üzleti terület munkafolyamatait, kialakítja a dokumentációs rendet.
  • A vonatkozó utasításokban leírtak figyelembe vételével köteles elkészíteni, esetenként aktualizálni, beosztott munkatársai munkaköri leírását.
  • Az Üzleti Igazgatóság SZMSZ-ben meghatározott feladatai tekintetében ellátja a szakmai koordináló és instruktori feladatokat a társaság egyéb szervezeti egységei körében.
  • Kialakítja a Társaság üzleti és értékesítési stratégiáját és annak megvalósítására szolgáló taktikát.
  • Felelős a Társaság értékesítési hálózatának bővítéséért, az ügynöki kör kialakításáért.
  • Köteles minden olyan feladat ellátására, amellyel a vezérigazgató vagy a Társaság felső vezetői, szóban, vagy írásban megbízzák, ha az felsőbbrendű szabályozásba nem ütközik.

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel, jogi ismeretek)
  • MS Word és Office erős felhasználói szint
  • Hasonló területen és feladatkörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Ügyfélcentrikusság
  • Kreativitás
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kiterjedt üzleti kapcsolatrendszer

Előnyt jelent:

  • Angol és német nyelv ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezési és cafeteria rendszer
  • Mobiltelefon korlátlan használattal, céges laptop, illetve céges gépkocsi
  • Bónusz, teljesítménytől függően

Jelentkezni a Link megjelenítése weboldalon lehet Link megjelenítése/regisztraciot és önéletrajz feltöltését követően.