www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 927287

Magyar tulajdonú, fém- és acélszerkezetgyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát Értékesítési vezető munkakörbe

Feladatok:
  • Marketing feladatok ellátása
  • Vevőkapcsolatok és piaci pozíció erősítése
  • Értékesítési és beszerzési tevékenység menedzselése
  • Árbevételi célok teljesítése
  • Kereskedelmi szervezet szakmai irányítása, koordinálása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, üzemmérnök, gépgyártástechnológus)
  • Tárgyalóképes, aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves vezetői és értékesítési tapasztalat
Előny:
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a zalaegerszeg@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Értékesítési vezető) megjelölésével.