www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Sikeres termékcsaládunkat, a Foton ablakrendszert, Sopronban és Sárospatakon gyártjuk, ahol a legkorszerűbb számítógépes vezérlésű gépek biztosítják a precíz technológiát, munkatársaink felkészültsége pedig a legkiválóbb minőséget.

Az új értékesítési vezető elsődleges feladata a jelenlegi 17 fős értékesítési csapat fejlesztése mellett egy intenzív export növekedésben való személyes részvétel. Igen, válság ide, válság oda, cégünk hisz a folyamatos innovációban és a piac fejlesztésében. A Foton Kft. jelenleg a 4-5. pozícióban van, középtávon cél az első 3-ba kerülés.
Az értékesítési vezető a magyarországi forgalom növelése mellett az egyre inkább erősíteni kívánt export tevékenységért lesz felelős.
Az ideális jelölt gyakorlattal rendelkezik az export értékesítésben, értékesítési hálózat felépítésében és működtetésében, építőanyag kereskedelmi tapasztalata van, továbbá kifejezetten ügyesen épít csapatot és menedzseli beosztottait, mert munkájának eredményessége főleg ezen múlik.

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • Irányítja a cég értékesítési és ügyfélszolgálati tevékenységét
  • Felépíti és irányítja Magyarország, valamint az export piac teljes lefedéséhez szükséges értékesítői csapatot.
  • Folyamatosan figyeli a hazai és külpiaci igényeket és javaslatokat tesz a termékskála bővítésére.
  • Kiemelt partnerekkel személyes kapcsolatot tart fenn, minden ügyes-bajos dolguk intézését személyesen felügyeli
  • Intenzíven közreműködik a nagy értékesítési projektekben
  • Beosztottait motiválja, munkájukat támogatja, és folyamatosan felügyeli, fejleszti őket
  • Kinevel munkatársai közül egy erős helyettest, aki szabadsága és továbblépése esetén teljes körűen a helyébe tud lépni

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú műszaki (építőipari) vagy kereskedelmi előnyt jelent)
  • Legalább 5 év értékesítési tapasztalat, ebből legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes nyelvtudás (német, angol, francia, olasz, szlovák, román, szlovén, horvát, szerb)
  • Előnyt jelent
  • Export értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Építőanyag kereskedelmi szakmai múlt
  • Bolthálózat felépítésében szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon és költségtérítés
  • Képzések és továbbképzések Cégünk, a Foton Nyílászáró Szerkezeteket Gyártó és Forgalmazó Kft. (www.foton.hu) 1995-ben alakult. Termékeinkkel Magyarországon az elsők között kínálunk olyan megoldásokat, amelyek Európában a legújabb fejlesztési irányzatoknak felelnek meg.
  • Előrelépési lehetőség cégvezetői, ügyvezetői pozícióba

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítési vezető pályázat”-ként megjelölve.

Kérjük motivációs levelét közvetlenül az e-mailbe, önéletrajzát pedig csatolt Word fájlba írja!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő