www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

A két éve sikeresen működő kiemelt ügyfelek kiszolgálására létrehozott

 PRÉMIUM ÜZLETÁG várja pályázók jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Értékesítési csoport vezetése és fejlesztése
  • Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása és motiválása
  • Új tanácsadók mentorálása
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Közvetlen beszámolási kötelezettség az agency manager felé

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Prémium ügyfélkör kiszolgálására irányuló tevékenység
  • Új generációs értékesítési modell
  • Transzparens karrier-út az agency manager pozíció elérésére

Elvárások:

  • Életbiztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett tapasztalat előny
  • Minimum 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló mentorálási készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség

Munkavégzés helye: Budapest

Ha rendelkezik már értékesítési tapasztalattal, de szeretné magát kipróbálni vezetői szerepben is, és részese lenne egy sikeres üzletág dinamikus fejlődésében, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, az „Értékesítési csoportvezető” pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. p

E-mail cím megjelenítése

Honlap:Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő