www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

 Szolgáltatási szektorban működő vállalat

munkatársat keres

Több éves gyakorlattal bíró angol és/vagy orosz nyelven tárgyalóképes, a szakma területén felsőfokú végzettséggel rendelkező, vezetői készségekkel bíró értékesítő kollégát keresünk.

A leendő munkatárs feladatai:

  • értékesítési stratégia kidolgozása
  • új piacok felkutatása és felépítése belföldön és külföldön egyaránt
  • szolgáltatások ajánlása, bemutatása
  • a már meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • angol és/vagy orosz nyelven napi szinten levelezés és telefonos kapcsolattartás
  • 15 fős csapat vezetése és felügyelete
  • piacelemzés, konkurencia vizsgálat, adatelemzés
  • riportok, kimutatások készítése
  • a marketing munka támogatása
  • együttműködés a cég más részlegeivel

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, E-mail)
  • angol és/vagy orosz nyelv ismerete írásban és szóban egyaránt
  • fejlett kommunikációs készség
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hatékony és jól működő vállalati szervezet
  • dinamikusan növekedő, megbízható vállalkozás

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltetette érdeklődését, kérjük fényképes magyar és angol vagy orosz nyelvű pályázati anyagát (önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő