www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Siklósi, pécsi és mohácsi területre értékesítési vezetőt keresünk

Komplex pénzügyi területen működő, nemzetközi nagyvállalat Siklósi, pécsi és mohácsi irodájába keres területi vezetőt.

Feladatok:

  • közreműködés egy lakossági területen működő értékesítési csapat irányításában,
  • vállalkozói szemléletű, motiváción alapuló vezetés,
  • a hozzá tartozó értékesítők folyamatos fejlesztése,
  • kapcsolattartás  partnercégekkel

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • kiemelkedő jövedelem,
  • cafetéria
  • kiváló munkakörülmények
  • lehetőség szakmai fejlődésre,
  • korszerű értékesítési struktúra,
  • könnyen értékesíthető termékek

Elvárt profil:

  • dinamikus, környezetét motiválni képes, sikerorientált személyiség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • csapatvezetésében szerzett tapasztalat,
  • szakmai igényesség,
  • lojalitás,
  • alkalmazkodó képesség egy multinacionális cég működéséhez,
  • saját értékesítési tapasztala

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen