www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Zuglói 3 csillagos szálloda gyakorlattal rendelkező, idegen nyelveket beszélő
értékesítési vezetőt
keres
(nyugdíjasok jelentkezését is várjuk).

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz igényes munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook).

Legalább: 3-5 éves szállodai értékesítési tapasztalat, kiterjedt aktív kapcsolatrendszer, Flexys szállodai szoftver ismerete értékesítési vezető esetén.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (HF 12-7948)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatár...
Budapest, Pest, Baranya, Békés, Nógrád

Kereskedő

HAWLE Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.

    Az osztrák-német tulajdonú HAWLE cég 1989 ...
Budapest, Szentendre

Teszt menedzser - Budapest (Referenciaszám: RE- 1586)

Man at Work Kft.

Feladatok: Különböző szoftverfejlesztési projek...
Budapest, Pest