www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk értékesítési csapatának élére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Kontrolling és monitoring rendszer működtetése a vállalat értékesítés területén,
Értékesítési folyamatok szervezése, kapcsolattartás a Key Account ügyfelekkel,
Éves értékesítési stratégia és célok meghatározása, értékesítési tervek megvalósításának támogatása,
Beosztottak összefogása, szakmai támogatása, feladatuk koordinálása.

Követelmények:

Egyetemi , főiskolai közgazdasági diploma ( menedzsment, marketing vagy kereskedelmi szakon )
Min. 4-5 év mezőgazdasági gépfinanszírozás területén szerzett értékesítési tapasztalat
Mezőgazdasági gépek, berendezések értékesítésében szerzett tapasztalat

Előny:

Nagy előny ha értékesítési vezetői tapasztalattal is rendelkezik
Pénzügyi, banki, biztosítási területen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit ügyfelünk kínál:

Céges autó
Versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz)
Laptop
Mobiltelefon
Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye
Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...