www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Egy budapesti, dinamikusan fejlődő, mobil autóápolási szolgáltatásokat nyújtó, stabil háttérrel rendelkező vállalat

 Munkatársat keres.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • A vállalat rövid és hosszú távú értékesítési stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
  • Partneradatbázis építése és gondozása
  • Potenciális új partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel, igényfelmérés
  • Árajánlatok kidolgozása, tárgyalások lefolytatása az ajánlatkérő partnerekkel, szerződéskötés
  • Új értékesítési csatornák felkutatása
  • Kitűzött értékesítési-, és árbevételi tervek elérése
  • További értékesítő(k) kiválasztása, koordinálása és folyamatos fejlesztése
  • Konferenciákon, szakmai rendezvényeken történő részvétel,
  • Folyamatos reportok készítése a management számára
  • Szoros együttműködés a társaság cégvezetőjével

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Stratégiai és kreatív gondolkodásmód, értékesítés-orientáltság
  • legalább 3 éves – értékesítésben szerzett – gyakorlat
  • magas szintű szervezői képesség és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • meglévő kapcsolatrendszer
  • autóápolási, gépjármű értékesítési, vagy flottakezelői területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • saját gépjármű

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, stb.)
  • Folyamatosan fejlődő, fiatalos vállalati környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú együttműködés, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát  jövedelemigény megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre a megjelenéstől számított 1 hónapon belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő