www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Pozíció leírása:

Értékesítői csapat irányítása, illetve operatív értékesítői feladatkör ellátása mindemellett;
Partnerünk képviselése konferenciákon, kiállításokon;
Termelési technológia megismerése;
Árajánlatok kidolgozása, nyomonkövetése;
Új Partnerek megkeresése, új kapcsolatok kiépítése;
Cél: a megrendelések számának /mennyiségének növelése és több iparág bevonása;
Szoros együttműködés a termelési területtel (kapacitás);
Riportolás az ügyvezető igazgató részére.

Követelmények:

Gépészmérnöki v. egyéb műszaki végzettség (a konkrét technológiai ismeretet telefonon v. e-mailben egyeztetjük a pályázóval)
Sok éves értékesítői tapasztalat
Aktív angol és/vagy német nyelvtudás (az angol ideális a tulajdonosok miatt)
Országon belül utazási hajlandóság, mobilitás

Előny:

Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét (Értékesítési vezető).

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59 (Kiss Bernadett) vagy email címe: E-mail cím megjelenítése

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Nyitott, proaktív és dinamikus természet, aki karizmatikus, kiválóan kommunikáló típus.
Könnyen megtalálja akár a hangot mással, legyen az akár vezető v. beosztott.
Erős szakmai ismeretei vannak, hiszen egy gyártó vállalatnál a technológiai ismeret elengedhetetlen.
Magas önmotivációval rendelkezik: mindig keresi magának a feladatot, képes önmagát is motiválni.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vállalati gépjármű, laptop, telefon magánhasználatra is
Motiváló bérezés és juttatási csomag
Több iparág felé nyitottság, így a stabilitás adott

Sensus Team

Értékesítési vezető Főbb feladatok lesznek: Ért...
Budapest, Pest

Értékesítési munkatárs

SalesTalents Hungary

Nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként jól...
Pest, Budapest

Értékesítési asszisztens

LAMBDA SYSTEME Kft.

A Lambda Systeme Kft. rangos, országos hálózatt...
X. kerület, Budapest, Pest