www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés tegnap lejárt

Főbb feladatok lesznek:

  • Értékesítési csapat fejlesztése és irányítása
  • Értékesítési aktivitások hatékonyságának növelése
  • Csapatcélok és egyéni célok tervezése és megvalósítása
  • Szakmai fejlesztés: képzések és tréningek tartása
  • Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása
  • Új vevők felkutatása
  • Szerződéskötési folyamatok menedzselése
  • Értékesítési háttérrendszer felépítése
  • Online értékesítési csatornák kiépítése és üzemeltetése

Mit kínálunk?

  • Stabil, multinacionális vállalatot
  • Önálló és felelősségteljes munkát
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Folyamatos szakmai  és vezetői képzéseket
  • Szakmai perspektívát
  • Tervezhető és ösztönző jövedelmet
  • Karrierépítési, előrelépési lehetőséget

Amit kérünk:

  • Min. 1 év pénzügyi piacon szerzett értékesítési tapasztalatot,
  • Vállalkozó, eredményorientált szemléletet,
  • Következetességet és követhető példamutatást a munkában,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséget.

Ha felkeltettük érdeklődését küldje el fényképes Önéletrajzát az alábbi e-mail címre.