www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.

Stabil, piacvezető nemzetközi partnerünk számára keresünk Értékesítési Vezetőt , aki a vállalat átalakuló struktúrája mellett a hazai értékesítés optimalizálásáért, fejlesztéséért, illetve az értékesítési csapat folyamatos motiválásáért, fejleszté

Pozíció leírása / Job description

Stabil, piacvezető nemzetközi partnerünk számára keresünk Értékesítési Vezetőt , aki a vállalat átalakuló struktúrája mellett a hazai értékesítés optimalizálásáért, fejlesztéséért, illetve az értékesítési csapat folyamatos motiválásáért, fejlesztéséért lesz felelős.
- Értékesítési stratégia alakítása, implementálása, megvalósítása
- Értékesítési aktivitások hatékonyságának növelése
- Értékesítési hálózat optimalizálása, építése
- Új értékesítési stratégiák kiépítése
- Tárgyalásokon, prezentációkon való aktív részvétel, új ügyfelek kontaktálása
- Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
- Az értékesítő csapat munkájának koordinálása, értékesítők teljesítményének értékelése, kollégák motiválása, fejlesztése
- Nemzetközi know-how hazai implementálása
- Adminisztráció, riportálás a vezetőség felé

Elvárások / Requirements

- B2B termék értékesítésben szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat
- Disztribúciós hálózat kezelésében, felépítésében szerzett tapasztalat
- Új értékesítési stratégiák kiépítésében való tapasztalat
- Értékesítési csapat vezetésében szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Folyékony, preferáltan felsőfokú angol nyelvtudás
- Stratégiai gondolkodásmód, gyakorlati megközelítéssel
- Kiváló interperszonális és tárgyalási készség
- Motiválni akaró és tudó vezetési stílus

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Folyamatok átalakításában való aktív részvétel
- Piacvezető vállalat
- Szakmai perspektíva
- Professzionális csapat és termékkör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

Sensus Team

Értékesítési vezető Főbb feladatok lesznek: Ért...
Budapest, Pest

Értékesítési Vezető (Team Leader)

AEGON Prémium

Az Aegon Prémium Üzletág a magasabb jövedelmű ü...
Budapest

Értékesítési munkatárs

Future Steps Consulting Kft.

Partnerünk egy magyar tulajdonú budapesti székh...
Győr, Győr-Moson-Sopron