www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Hajdú-Bihar megye legnagyobb Takarékszövetkezete a HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Teljesítmény monitoring Takarékszövetkezeti és fiókhálózat szinten.
  • A Takarékszövetkezet vezetésének szakmai támogatása, fiókok értékesítés támogatása.
  • A Menedzsment által meghatározott feladatok végrehajtása, kampányok és versenyek támogatása.
  • Fióki akciótervek összeállítása és végrehajtásának monitoringja.
  • Javaslatok és jó gyakorlatok gyűjtése és csatornázása a fiókhálózat felé.
  • Ügyintézők értékesítési készségeinek és képességeinek fejlesztése tréningek (szituációs gyakorlatok) szervezésével, megtartásával, után követésükkel.
  • Ügyintézői coaching.
  • Értékesítés támogató anyagok készítése, használatának támogatása a fiókokban, belső információ áramlás kialakítása.
  • Ügyintézők fejlesztési tervének összeállítása a fiókok hatékonyabb működése érdekében.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • pénzügyi ismeretek, bankszakmai tapasztalat
  • min. két év hasonló munkakörben megszerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • a lakossági termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges magabiztos termékismeret
  • ügyfélközpontúság
  • értékesítési szemléletmód
  • nyitott, proaktív személyiség
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • magas színvonalú tárgyalási képesség
  • felelősségvállaló attitűd
  • döntéshozatali képesség
  • eredményorientáltság
  • terhelhetőség, nagy munkabírás
  • számítógépes programok (MS Office) készségszinten használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem és teljesítményfüggő jutalék, cafetéria
  • Stabil, vállalati környezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2016. szeptember 21-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő