www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • Az álláshirdetés frissítve 187 napja

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása

  • Új ügyfelek felkutatása

  • Ajánlatok és szerződések készítése

  • Pályázatok felkutatása és folyamatának menedzselése

  • Egyéb ad- hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Legalább 2 év tapasztalat Sales Team vezetésben

  • Jártasság szoftverértékesítésben és üzleti tanácsadásban

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek – ügyfeleik profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légi forgalomig szinte minden megtalálható – projektek között átjárhatóság biztosított!

  • Szakmai kihívások, friss technológiák, megoldásaik szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg, így naprakész és sokoldalú tudás megszerzésére van lehetőség

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok

  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val