www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1069503

Egy stabil anyavállalati háttérrel rendelkező, lendületes pharma startup cég értékesítési vezetőjét keressük.

Feladatok:

Az új kolléga részese lehet egy piacra lépő cég sikerének. A vállalat értékesítési és marketing stratégiájának kialakítása mellet, lehetőség nyílik az új értékesítési csapat felállítására, vezetésére és folyamatos képzésére. A feladatok közé tartozik a teljesen új, felhő alapú szoftver bevezetési- és értékesítési tervének elkészítése, a partnerekkel való aktív kapcsolattartás és új ügyfélkapcsolati rendszer kialakítása.

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- vezetői tapasztalat
- gyógyszeripari cégnél szerzett kereskedelmi tapasztalat
- gyógyszerészi, patikai tapasztalat
- informatikai affinitás
- rendszerszemléletű, proaktív személyiség
- B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- bónusz
- vállalati autó, akár magánhasználatra is
- lendületes, fiatalos startup cég
- új stratégiai folyamatok kiépítése

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a