www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Az AVALON Park Kft. munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • Az értékesítői csapat vezetése, irányítása,
  • Az értékesítési számok növelése, az értékesítési tervek teljesítése,
  • Rendezvények szervezése, előkészítése,
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, tárgyalások lebonyolítása,
  • Szakmai vásárokon és kiállításokon a szálloda képviselete,
  • Árkalkulációk, ajánlatok, visszaigazolások készítése, szobák, szolgáltatások értékesítése,
  • Jelentések és kimutatások készítése a vezetőség számára,
  • A szálloda értékelésének nyomon követése,
  • Számlák előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (preferált: turisztika terület),
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Minimum 5 éves Front vagy Back Office területen szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Saját személyautó

Munkavégzés helye:

  • Miskolc-Tapolca

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Igényes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016. 06. 03. -ig várjuk az alábbi e-mail címre.
Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.
info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol