www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 271 napja lejárt

A NaturComfort Kft, mint természetes összetevőkből gyártott gyógynövényes termékek értékesítésével foglalkozó, dinamikusan növekvő piacvezető cég, ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ-t keres.

AMIT KÍNÁLUNK:

·         ·Hosszútávon stabilan növekvő, nyereséges cég értékesítési vezetése

·         ·Többszörös növekedésből fakadó vezetői kihívások

·         ·Bejelentett alkalmazotti jogviszony

·         ·Versenyképes bérezés és juttatások

·         ·Biztos, szakmai és anyagi háttér

·         ·Továbbképzések

·         ·Kulturált irodai környezet és infrastruktúra

FELADATOK:

·         Régióvezetők koordinálása, szelektálása

·         Irodavezetők koordinálása, szelektálása

·         Vállalkozói rendszerek kidolgozása, bevezetése, működtetése

·         Az értékesítés növelése

·         Operatív feladatok koordinálása

·         Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése

·         Az értékesítési tevékenység számszerűsíthető jellemzőinek rendszerezésének, naprakészen tartásának kontrollja

·         értékesítési tervezés, motivációs rendszerek fejlesztése, kontrollja

ELVÁRÁSOK:

·         Legalább 3 éves sales vezetői vagy középvezetői tapasztalat

·         Minimum 3 éves kb. 200 fős kiskereskedelmi, tele-sales vagy szolgáltató cégnél menedzsment tapasztalat

·         Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

·         Magas szintű, naprakész MS Office programok ismerete

·         Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás

·         Felsőfokú végzettség

·         B kategóriájú jogosítvány

·         Precíz, megbízható

·         Kreatív, célorientált

·         Határozott, dinamikus, meggyőző személyiség

·         Képes a határidők betartására és betartatására

·          Vevőcentrikus szemléletmód

ELŐNYT JELENT:

·         Nyíregyháza vagy környéki lakóhely

·         vállalkozói rendszerek ismerete

Kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, az alábbi email címre: Link megjelenítése