www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Miskolci irodánk telemarketinges csoport irányítására

értékesítési vezetőt

keres.

Amit a Jelentkezőtől várunk:

  • önálló munkavégzésre való képesség
  • munkatársak képzésére, mentorálására való képesség
  • feladattudatosság
  • célorientáltság
  • fegyelmezettség
  • min. érettségi
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Értékesítési, biztosítási területen szerzett vezetői tapasztalat előnyt jelenthet.

Amit nyújtunk:

  • kihívást és örömet nyújtó feladatkör
  • folyamatos vezetői támogatás
  • stabil cégháttér
  • versenyképes fizetés: garantált, fix jövedelem, ehhez kapcsolódó teljesítményarányos bérezés és bónuszok

A munkakör főbb feladatai:

  • munkatársak kiválasztása, toborzás
  • munkatársak mentorálása, képzése, beszámoltatása
  • motivációs stratégia kidolgozásában való aktív részvétel
  • irodai fegyelmi rend kialakítása, betartatása
  • üzleti terv készítése és megvalósításukhoz kapcsolódó statisztikák vezetése

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várunk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő