www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika

munkatársat keres

Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező, angol és francia/orosz/német nyelven tárgyalóképes, vezetői készségekkel és néhány éves gyakorlattal bíró kollégát keresünk.

A leendő munkatárs feladatai:

  • szolgáltatások ajánlása, bemutatása
  • piacelemzés, konkurencia vizsgálat, adatelemzés
  • értékesítési stratégia kidolgozása
  • új piacok felkutatása és felépítése belföldön és külföldön egyaránt
  • értékesítési csapat vezetése és felügyelete
  • riportok, kimutatások készítése

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • középvezetői tapasztalat
  • aktív angol és francia/orosz/német nyelv ismerete írásban és szóban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, E-mail)
  • fejlett kommunikációs készség
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan növekedő, megbízható vállalkozás
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • változatos és érdekes feladatok
  • hatékony és jól működő vállalati szervezet

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Fényképes magyar és angol nyelvű pályázati anyagát (önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő